Aktualności ROZVIYAKa

Szkoła Coachów Organizacji ROZVIYAK

Dodano: 2014-10-09

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Coachów Organizacji ROZVIAK. Zapraszamy do udziału zarówno początkujących jak i doświadczonych coachów, chcących poszerzyć swój warsztat pracy. 


Szkoła Coachów ROZVIYAK to propozycja innowacyjnej metodologi pracy coachingowej w organizacjach opartej o podejście poznawczo-systemowe. Szkolenia prowadzone są przez coachów posiadających międzynarodowe certyfikaty Professional Certified Coach International Coach Federation oraz Pearson Edexcel International w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju.

Informacje o Szkole, w tym szczegółowy program szkoleń, terminy zjazdów i ceny, znajdą Państwo w Folderze Ofertowym.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania do Szkoły Coachów w postaci bonów szkoleniowych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej: www.bonyszkoleniowe.pl.

W celu rezerwacji miejsca na Szkole Coachów ROZVIYAK prosimy o wypełnienie i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego do Katarzyny Gzyl, Koordynatora Organizacyjnego Szkoł Coachów ROZVIYAK, na adres email katarzyna.gzyl@prorozvoyovo.com.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem prorozvoyovo w celu uzyskania szczegółowych informacji o szkoleniach i dofinansowaniu w formie bonów szkoleniowych.
 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego